Kinkepakid

Soovid kinkida midagi meeldejäävat ja maitsvat, mis pakuks naudinguid ja elamusi!!! Siis oled just õiges kohas!

Kohvierist on võimalik tellida kinkepakke vastavalt Sinu või Teie ettevõtte soovile! Pakkidesse saab panna erinevaid teesid, kohvisid, maiustusi, tee- ja kohvi tarvikuid, käsitööd ja kõike muud, mis meie poes leidub. Pakendamiseks on võimalik kasutada tsellofaani, Kohvieri logoga paberkotte ja/ või käsitsi valmistatud kinkekotte. Tsellofaan ja Kohvieri logoga kott on tasuta, käsitööna valminud kinkekotid aga väikese lisatasuga.

Eritellimusena on võimalik pakendada soovitud teed ja kohvid purkidesse ning lisavõimalusena pakume ka omakirjutatud tekstiga etiketi lisamist purgile. Selleks saada meile soovitud tekst päev varem kohvieri@kohvieri.ee, et saaksime etiketid valmis trükkida.

Tellides korraga suurema koguse on võimalik saada hinnasoodustust.

Kinkepakkide tellimiseks ja personaalse pakkumise saamiskes võta meiega ühendust kohvieri@kohvieri.ee või tule meie poodi Olevimägi 11, Tallinn.

Kui tead juba täpselt, mida kinkepakkides näha soovid, siis võid tellimuse esitada ka e-poes. Selleks lisa soovitud tooted ostukorvi ning tellimuse vormistamise lehel lisa order notes lahtrisse, et soovid kinkepakke (vajadusel lisa ka kirjeldus, kui palju ja milliste toodetega kinkepakke soovid). Kui oled tellimuse esitanud, võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ja vajadusel täpsustame veel üle. Ning juba järgmisel päeval võid kinkepakkidele Kohvierisse järele tulla!