Kohvieri poes on suurim valik Dunooni kruuse

 

Dunoon ltd on edukas pereettevõte, mis alustas kõrgeima kvaliteediga kruuside tootmist 1974. aastal Šotimaal Dunoonis. Idee oli toota kvaliteetseid kivikeraamika kruuse, täites turul oleva tühimiku kasutajasõbralike kauni disainiga originaalkruusidega. Dunooni kruuse on valmistatud Staffordshire’is, Potterieside traditsioonilises südames alates 1980. aastate algusest ja paljusid neist valmistatakse seal ka tänapäeval. Nende kruusid on valmistatud peenest luukaoliinist, kasutades traditsioonilist libisemisprotsessi. Hiina savi on tuntud oma tugevuse, peenuse ja valgesuse poolest, mis võimaldab seda kaunistada peaaegu igas stiilis.

1982. aastal avati Staffordshire’i osariigis Stone’is, keraamikatööstuse südames, uus tehas ning Gordoni, Alani ja Peter Smithi juhtimisel töötas Dunoon välja poliitika teha koostööd paljude disainerite ja kunstnikega, et pidevalt värskendada oma tootevalikut uute disainide ja ainulaadse kruusiga. kujundeid Fine Bone Chinas. 

Kvalifitseeritud käsitöölised ja range kvaliteedikontroll on võti Dunooni filosoofias toota kõrgeima kvaliteediga kruuse, mis on nii kuju kui mustri poolest hästi kujundatud ja valmistatud nõudlikuma kliendi jaoks suurima hoolikusega.

Dunoon kasutab Edela-Inglismaalt Cornwallist pärit kvaliteetset Fine Bone China savi, mis sisaldab luutuhka, et anda kruusidele läbipaistvust, säravvalget ja tugevust. 

Dunoon kasutab igas tootmisetapis kohalikke vilunud käsitöölisi, kellest paljud on ettevõttes aastaid töötanud. Kõik Dunooni kruusid kontrollitakse ja läbitakse Dunooni kilbi pealekandmisega.

Dunooni tooteid müüme ainult meie Tallinna vanalinna poes Kohvieri

Ostukorv
Scroll to Top