Kohvieri pood

Oleme alates 2007 aastast Tallinna vanalinnas tegutsev kohvi, tee ja tarvikutega kauplev pood

Kohvieri on alates 2007. aastast Tallinna vanalinnas tegutsev perefirma, mis on spetsialiseerunud kohvi, tee ja tarvikute müügile. Nende poe asukoht vanalinnas toob esile unikaalse ja võluva atmosfääri ning aitab luua erilise kogemuse kõigile kohvi- ja teesõpradele.

Kohvieri eesmärk on pakkuda kvaliteetset kohvi ja teed ning laias valikus tarvikuid, mis toetavad nende valmistamist ja nautimist. Nende sortimendis võib leida erinevaid kohviube erinevatest maailma piirkondadest, mis on hoolikalt valitud ning röstitud, et tagada rikkalik maitse ja aroom. Lisaks pakuvad nad laia valikut erinevaid teesorte, alates klassikalistest mustadest teedest kuni eksootiliste roheliste ja ürtidega segatud teedeni.

Kohvieri on aastatega kujunenud vanalinna kohalikuks poeks, pakkudes mitmekülgset ja kvaliteetset valikut kõigile kohvi ja tee armastajatele. Nende pikaajaline kogemus ning pühendumus kvaliteedile ja teenindusele on aidanud neil säilitada lojaalse klientuuri ning jätkata edukat tegutsemist vanalinnas juba üle aastakümne.

Kohvieri on avatud:

E-L 10.00-18.00

P 10.00-17.00

Kohvieri perefirma on tuntud oma personaalse teeninduse poolest. Nende töötajad on kohvi ja tee valmistamise eksperdid ning on alati valmis jagama klientidega nõuandeid ja soovitusi. Nad suudavad aidata klientidel valida õigeid kohviube ja teesorte vastavalt nende maitse-eelistustele ning anda juhiseid ideaalse joogi valmistamiseks kodus.

Lisaks kohvi ja tee valikule pakub Kohvieri ka erinevaid tarvikuid, mis on seotud kohvi ja tee valmistamise ning nautimisega. Nende hulgast võib leida erinevaid kohviveskeid, presskannusid, teekannusid, filtreid ja palju muud, mis aitavad luua täiuslikku kohvi- ja teekogemust.

Ostukorv
Scroll to Top