Teekannud

  • Traditsiooniline teekann: Need on enamasti valmistatud keraamikast või portselanist ning neil on sageli kaunistused või mustrid. Traditsioonilised teekannud on mõeldud lahtiste teelehtede valmistamiseks ja neid kasutatakse sageli tee tseremooniatel.

  • Klaasteekann: Klaasist teekannud võimaldavad näha, kuidas tee valmistamise protsess toimub. Need on visuaalselt atraktiivsed ja võimaldavad hinnata tee värvimuutusi.

  • Malmist teekann: Malmist teekannud säilitavad soojust väga hästi, mis aitab teel kauem kuum püsida. Need on sageli kaunistatud ja neid kasutatakse eriti Jaapani stiilis teede valmistamiseks.

Kaasaegne disainiga teekann: Kaasaegsed teekannud võivad olla valmistatud erinevatest materjalidest nagu roostevaba teras, klaas, keraamika või isegi plastik. Need on sageli minimalistliku disainiga ja mõeldud praktiliseks kasutamiseks.

  • Ühesisene teekann: Need teekannud on mõeldud ühele tassile teed korraga. Need on kompaktsed ja ideaalsed üksikule teesõbrale.

  • Keraamiline teekann koos sõelaga: Mõned teekannud on varustatud  sõelaga, mis võimaldab lahtised teelehed teest eraldada ilma eraldi sõela kasutamata.

 Näiteks selle Jaapani teekultuurist inspireeritud teekomplektiga saate korraldada oma teetseremoonia kodus. Kujutlege end malmist teekannu ja kahe portselankruusiga Aasia ümbruses

Ostukorv
Scroll to Top